Considerations To Know About iphone xs max kılıf

Öncelikle cihazı arka kısıma oturtup, daha sonra alt ve üst kısımı takarak kullanabiliyorsunuz.

Zamanla ilginin arttığı cihaz kılıfları arasında deri, kapaklı, standart ya da silikon birçok model kilifmarketim.com da çok sayıda ve renkte mevcuttur. 

Kapıda ödeme, kredi kartı ve havale gibi farklı ödeme yöntemlerinden birini seçerek, siparişinizi verebilirsiniz. Yüzde yüz iade garantisi ile satışı yapılan ürünlerimizi, kredi kartına taksit seçeneği ile de satın alabilirsiniz.

/platformAlbum #activityAlbum /activityAlbum #attributeTag #attrTags #attributeValues identify /attributeValues /attrTags /attributeTag #searchTag #tags title /tags /searchTag

Our award-successful Presidio Obvious for MacBook situation shields your laptop against drops around four toes and it has a singular hand grip so you happen to be less likely to fall your computer to begin with!

olması ve one. Kalite ürünler olması sebebi ile Kapakevi telefon kılıfları farklılaşmaktadır.

Tercih ettiğiniz kılıfile telefonunuzla tam uyum sağladığı için telefonlarınıza kolayca takıp çıkartarak değiştirirken zorlanmazsınız. Telefon kılıfları tercih ettiğiniz modele göre cihazınızı suya, toza, darbelere ve çizilmelere karşı korur.   

Secron Ahşap Görüntülü Rubber Telefon KılıfıMobilofon.com,ahşabın sağlamlık ve şıklığını aratmayacak Secron Ahşap Görünümlü Rubber Kılıfı sizlerle buluşturuyor.

Constantly progressive lifelong illness These functions turn into critical whenever we afterwards go over management suggestions

On the surface, the silky, soft-touch end with the silicone exterior feels good in the hand. And you'll hold it on constantly, even when you’re charging iPhone 8 Additionally wirelessly. What’s from the Box

Ayrıca bu kılıflarda en uygun fiyat garantisi ile satılmaktadır. İsteyen kişilere hediye paketi yapılarak da göndermemiz mümkün olmaktadır. Bilindiği üzere kılıfile satan mağazalar arasında da sitemiz en çok ürün çeşidi olan siteler arasında olmaktadır.

Demonstrating all outcomes Bilgisayar ve Ofis Tüketici Elektroniği #title identify /identify herhangi #name title /title #name title /title herhangi #title identify /name daha fazla göster daha az göster #attributes title herhangi

telefon kılıfı modellerinin, ne kadar da cazip olduğunu göreceksiniz. Samsung telefon modellerine uygun

Telefonunuzu korudunuz, peki ya ekranı ? Telefonların en çok zarar gören bölgelerinden biri de ekranlarıdır. Almış olduğunuz kılıflarla birlikte telefonunuza mutlaka 1.sınıfile kaliteli ekran camları veya nano ekran filmleri uygulamalısınız. Telefonlarımızı genellikle cebimizde taşırız, anahtar bozuk para gibi, sert ve ekran yüzeyine get more info zarar verecek cisimlerden korumanın en kolay yolu ekran koruyuculardan geçmektedir. Hergün baktığımız ekranın çiziklerle istila edilmiş olmasını kimse istemez, telefonunuzla internette dolaşırken veya video izlerken bu çiziklerin here bizi rahatsız etmesi en son isteyeceğimiz durum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *